Wednesday, July 28, 2010

Грантові програми і додаткове фінансування

Пропоную Вашій увазі декілька ресурсів, де можна знайти інформацію стосовно додаткових джерел фінансування майбутніх проектів Туристичного Руху. Якщо хтось з Вас має таку інформацію - постіть сюди.

1. http://welcomeurope.com/

Грантові програми Європейського союзу передбачають фінансування проектів у таких сферах: сільське господарство, громадянство, співпраця і розвиток, культура, медіа, економіка-фінанси, освіта, тренінг, зайнятість, енергетика, розширення, навколишнє середовище, охорона здоров’я, виробництво, інформація, інновації, правосуддя, безпека, локальний розвиток, нові технології, публічний менеджмент, дослідження, послуги, телекомунікації, планування міст, туризм, торгівля, транспорт, молодь та ін.
Взяти участь у конкурсі на отримання грантів ЄС можуть приватні і державні організації різних типів: університети, дослідницькі центри, тренінг-центри, громадські організації та ін.
На ресурсі представлені понад 450 європейських програм фінансування, а також методологія підготовки проектів, які б відповідали вимогам ЄС.
Ось тут архів деяких грантів на 2010/2011 роки.
2. http://www.pauci.org/ua/
Польсько-українська фундація співпраці ПАУСІ була заснована у квітні 2005 року. Вона є правонаступником Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю — ПАУСІ, унікальної тристоронньої програми. З 1999 року ПАУСІ спрямовувала свою діяльність на передачу Україні успішного досвіду Польщі в переході до ринкової економіки та побудови демократичного громадянського суспільства.
3. http://www.britishcouncil.org/ukraine.htm
Британська Рада - no comments ;)
4. http://www.eef.org.ua/
Фонд Східна Європа (ФСЄ)— міжнародна благодійна організація, заснована Фондом Євразія у 2007 році.
Місія Фонду—сприяти соціальному та економічному розвитку
України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.
Підтримка Фонду здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами.

...решта додам завтра...

No comments:

Post a Comment